Jestem ^-^
Dzisiaj byłam na spacerze z przyjaciółką i siostrą! Ze sobą wzięłyśmy zwierzaki.Było cudownie! W końcu odpoczęłam od szkoły!.Przeszłyśmy z 2,5km. I tak po całym dniu zabawy ze zwierzakami wróciliśmy do domku.W ten sposób sobota nam minęła :( Na dobry wieczorek soboty kilka zdj Łatka <ten biało czarny>, Murzyna <ten prawie cały czarny większy od Micha>, Śnieży <ta biała> i Micha < ten cały czarny, mały> / Wera :)






